Stockholm
Hantverkargatan 27

08-120 753 00stockholm@maxkompetens.seLäs mer om våra tjänster

Söker du rekryteringsföretag eller bemanningsföretag i Stockholm? Vi har över 15 års erfarenhet av rekryteringsbranschen och med ett brett nätverk i Stockholm hjälper vi våra kunder att lyckas med sin kompetensförsörjning. Vi har lång erfarenhet av att rekrytera chefer och specialister. Vi är certifierade i personlighetstester och erbjuder förutom rekrytering och bemanning även second opinion och kompetensinventering. Vi uppskattas för vår höga kvalitet och vårt genuina engagemang som skapar långsiktiga och personliga relationer med våra kunder och kandidater. Genom värdegrundsbaserad rekrytering och bemanning matchar vi rätt kandidater till våra kunder och arbetar inom flera branscher, kan nämnas bl. a marknad och försäljning, ekonomi och inköp, IT och teknik, administration och kundtjänst samt lager och logistik.

Johan Ahlgren
Affärsutvecklare
070 741 94 90johan.ahlgren@maxkompetens.se
Sandra Erdös
Konsultchef/rekryterare
070 741 18 01sandra.erdos@maxkompetens.se
Alexander Gohari
Konsultchef/rekryterare
070 861 32 48alexander.gohari@maxkompetens.se
Emma Henriksen
Konsultchef/rekryterare
072 080 23 65emma.henriksen@maxkompetens.se
Carolina Löfgren
Konsultchef/rekryterare
070 611 02 75carolina.lofgren@maxkompetens.se
Emma von Richthofen
Säljare (Föräldraledig)
08-41013901emma.von.richthofen@maxkompetens.se
Sandra Bergsman
Konsultchef (Föräldraledig)
08-41013901sandra.bergsman@maxkompetens.se

Intresserad av våra tjänster?

Växer ert företag eller behöver ni konsulter? Vi hör av oss inom 24 timmar

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Som anställd konsult välkomnas du med både respekt och förväntan hos våra kunder. Du representerar Maxkompetens och förväntas att följa våra värderingar

Tidsrapportera som konsult

Maxkompetens grundades 2003 och vi är rikstäckande med sex kontor i Sverige. Varje år rekryterar vi 1200st jobb och vi har 400st konsulter på uppdrag varje dag.